IT-аудит, як і будь-яка інша перевірка, показує справжнє "становище речей" в ІТ-інфраструктурі компанії. В результаті, результат IT-аудиту, у будь-якому випадку, спрямований на скорочення витрат за утримання ІТ-інфраструктури та мінімізації втрат, пов'язаних із простоєм обладнання, виникненням позаштатних ситуацій та порушенням протікання бізнес-процесів.

аудитЯк проходить IT-аудит?

1. Проводиться інвентаризація комп'ютерів, програмного забезпечення, активного та пасивного мережного обладнання. Уточнюються та складаються схеми розташування та прокладання комунікацій. Аналізується використання каналу доступу до Інтернету.

2. Обробивши отриману в результаті інвентаризації інформацію, ми робимо висновки про:

  • апаратної складової комп'ютерів, часу експлуатації, стану, відповідності виконуваним видам робіт;
  • доцільність та відповідність використання того чи іншого програмного забезпечення;
  • збереження інформації та резервне копіювання;
  • мережевою складовою та резервною надмірністю.

3. Фахівці нашої компанії у письмовому вигляді подають звіт, в якому у зрозумілому вигляді викладено описане вище, плюс наші коментарі, міркування та обґрунтовані пропозиції щодо того, як можна покращити та оптимізувати продуктивність праці, а також оцінка та мінімізація можливих ризиків, пов'язаних із програмним. забезпеченням, роботою в локальної мережі, збереженням інформації та апаратної складової.

Вартість аудиту розраховується індивідуально та залежить від складності всього комп'ютерного комплексу. Більшість елементів IT-аудиту виконуються нами безкоштовно для наших нових клієнтів, які хочуть укласти договір на:

Роботи з абонентське обслуговування.

Роботи з налаштування та ремонту обладнання, яке здійснюється після IT-аудиту, на підставі звіту, попередньо погоджуються та оплачуються окремо.

You have no rights to post comments

 

ДЗВОНІТЬ

(067)656-30-44

+38 (093) 562-81-18

м. Київ, ул. Б.Гмирі, 1Б/6 (ст. м. «Позняки»)

Виїзжаємо по всьому Києву та області. Віддалено працюємо у будь-який точці світу.

________________________

Бескоштовний аудит

Наши ціни

Як оплатити

_________________________

Ми в соціальній мережі

Вконтакте Одноклассники Facebook

TeamViewer Ammyy Rozetka

Компанія Роско Груп Сервіс пропонує професійних системних адміністраторів та програмістів, які якісно проведуть діагностику, ремонт та обслуговування комп'ютерів та оргтехніки, налаштують антивірусний захист, мережі, 1С. Наші спеціалісти в середньому протягом години виїжджають по Києву у всі райони, такі як Борщагівка, Вітряні Гори, Виноградар, Воскресенка, Голосіївський, Дарницький, ДВРЗ, Деміївка, Деснянський, Дніпровський, Дорогожичі, Залізничний, Жуляни, Караваєві дачі, Липки, Нивки, Новобіличі, Оболонь, Осокорки, Печерськ, Поділ, Позняки, Русанівка, Святошинський, Совки, Солом'янський, Сирець, Теремкі, Троєщина, Харківський, Чоколівка, Шевченківський, Шулявка. Ми працюємо по всій Київській області, середня швидкість прибуття на ремонт по таких містах як Білогородка, Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Вишеньки, Вишневе, Ворзель, Вишгород, Гнідин, Гора, Гостомель, Дударків, Димерка, Ірпінь, Калинівка, Конча- Заспа, Коцюбинське, Мартусівка, Нові Петрівці, Рогозів, Обухів, Петропавлівська Борщагівка, Проліски, Пухівка, Ревне, Софіївська Борщагівка, Старі Петрівці, Щасливе, Чабани, Чубинське дві години.

© 2008-2013. Розробка Роско Групп Сервіс.

Яндекс.Метрика