Якщо у вас є підозра, що комп'ютер заражений, терміново телефонуйте до нас. Ми вирішимо всі проблеми, вилучимо віруси і налаштуємо максимальний захист. Одним з головних завдань є лікування комп'ютера від вірусів та зберегти важливу інформацію.

вирус

Основні ознаки вірусів:

- комп'ютер почав "підгальмовувати", тобто працює повільніше, ніж зазвичай;
- комп'ютер збоїть і перезавантажується;
- сипляться повідомлення та помилки;
- облікові записи на пошту або в соціальних мережах були зламані;
- спливаючі вікна вимагають у Вас гроші, погрожуючи витерти всю інформацію з комп'ютера;
- якщо при відкритті одного сайту відкривається додатково інші рекламного змісту;
- скарги ваших друзів про те, що ви надсилаєте їм листи з вірусами;
- перестав запускатися диспетчер завдань;
- при відкритті браузера відразу відкривається багато сторінок і часто з пропозицією завантажити файли з інтернету;
- важливі файли перестали відкриватися;

Якщо Ви зіштовхнулися з чимось із вищепереліченого, швидше за все Ваш комп'ютер зазнав вірусної атаки і заражений.

Нам під силу впоратися з практично всіма видами вірусів, такими як Смс віруси, здирники, реклама в браузері, DDoS, Backdoor, кейлогери, Adware, з усіма видами троянів Trojan (Downloader, Dropper, FakeAV, Ransom, Spy , ArcBomb, Clicker, Notifier, Proxy, PSW), IM-троянці, Klez, Blaster та ще з багатьма іншими небажаними сюрпризами, що проникають у наші технічні пристрої.

Основні джерела зараження:

- флешки та карти пам'яті;
- інтернет, сайти, явно сумнівного змісту;
- пошта;
- все, що в інтернеті вам пропонують завантажити;

Ми допоможемо Вам вирішити ці проблеми, вилікувати заражені файли видалити вірус та налаштувати антивірусний захист. Фіксованої вартості лікування комп'ютера від вірусу немає, тому що деякі віруси можна вигнати за хвилину, а на лікування деяких іноді йде кілька годин, а іноді потрібно і більш серйозний ремонт комп'ютера з відновленням операційної системи після вірусної дії на неї. Вартість починається від 800 грн і точно розраховується лише після безкоштовної діагностики, яка покаже ступінь та глибину зараженості операційної системи.

Передбачивши питання "чому комп'ютер заражений, якщо у нас встановлена ​​антивірусна програма", відразу на нього відповім, немає універсальної антивірусної програми, яка б повністю могла захистити Ваш комп'ютер, всі програми різні, всі мають свої плюси та мінуси, та й віруси постійно оновлюються та модифікуються та антивірусним програмам тільки й залишається, що намагатися встигати під нові віруси випускати свої оновлення..

Комментарии   

0 #4 Роско Групп Сервис 22.12.2014 20:35
Да, мы устанавливаем бесплатные антивирусные программы согласно их лицензионных соглашений, но работы по установке и настройке платные.
0 #3 Ольга 22.12.2014 16:15
Устанавливаете ли вы антивирусные защиты бесплатные?
0 #2 Роско Групп Сервис 08.11.2014 10:05
Мы можем абсолютно бесплатно провести диагностику и выявить причины по которым Ваш компьютер начал "тупить". После диагностики мы сможем предложить варианты решения проблемы. Подсказать без диагностики нельзя, так как подобное поведение компьютера может быть не только в результате вируса, а еще и при проблемах в операционной системе, проблемах с винчестером и т.д.
0 #1 Ирина 07.11.2014 20:50
Мой компьютер начал тупить, это вирус? Вы можете разобраться или сказать мне как решить эту проблему?

You have no rights to post comments

 

ДЗВОНІТЬ

(067)656-30-44

м. Київ, ул. Б.Гмирі, 1Б/6 (ст. м. «Позняки»)

Виїзжаємо по всьому Києву та області. Віддалено працюємо у будь-який точці світу.

________________________

Безкоштовний аудит

Наши ціни

Як оплатити

_________________________

Ми в соціальній мережі

FacebookAmmyyRozetka

Компанія Роско Груп Сервіс пропонує професійних системних адміністраторів та програмістів, які якісно проведуть діагностику, ремонт та обслуговування комп'ютерів та оргтехніки, налаштують антивірусний захист, мережі, 1С. Наші спеціалісти в середньому протягом години виїжджають по Києву у всі райони, такі як Борщагівка, Вітряні Гори, Виноградар, Воскресенка, Голосіївський, Дарницький, ДВРЗ, Деміївка, Деснянський, Дніпровський, Дорогожичі, Залізничний, Жуляни, Караваєві дачі, Липки, Нивки, Новобіличі, Оболонь, Осокорки, Печерськ, Поділ, Позняки, Русанівка, Святошинський, Совки, Солом'янський, Сирець, Теремкі, Троєщина, Харківський, Чоколівка, Шевченківський, Шулявка. Ми працюємо по всій Київській області, середня швидкість прибуття на ремонт по таких містах як Білогородка, Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Вишеньки, Вишневе, Ворзель, Вишгород, Гнідин, Гора, Гостомель, Дударків, Димерка, Ірпінь, Калинівка, Конча- Заспа, Коцюбинське, Мартусівка, Нові Петрівці, Рогозів, Обухів, Петропавлівська Борщагівка, Проліски, Пухівка, Ревне, Софіївська Борщагівка, Старі Петрівці, Щасливе, Чабани, Чубинське дві години.

© 2008-2013. Розробка Роско Групп Сервіс.