Якщо Вам терміново потрібно попрацювати, але ви не знаходитесь біля свого комп'ютера, якщо Ви час від часу плануєте працювати віддалено, перебуваючи територіально в іншому місці, не важливо де, головне, що там є інтернет, телефонуйте до нас і ми налаштуємо для Вас віддалений доступ до комп'ютера або віддалений доступ до сервера. Це допоможе в будь-який момент підключитися до свого комп'ютера і отримати доступ до його керування, всіх своїх програм, файлів, папок, ключів, баз даних, пошті і т.д. На сьогоднішній день немає нічого зручнішого в роботі, ніж віддалений доступ через інтернет, тобто можливість звідки або повноцінно працювати на будь-якому своєму комп'ютері.

Посудіть самі, якщо Ви бухгалтер, можна підключитися до комп'ютера на фірмі, яку Ви супроводжуєте, сформувати та надіслати всі звіти, заощадивши чимало часу на дорогу. Якщо ви не можете вийти на роботу, можна підключитися до робочого комп'ютера, щоб зробити важливу роботу. Ви завжди можете підключитися до домашнього комп'ютера та допомогти дитині з уроками та в роботі на комп'ютері. При певних налаштуваннях віддаленого підключення, що виконуються Вами дії видно користувачеві, який знаходиться за віддаленим комп'ютером, що дуже зручно для навчання. А можна зробити так, щоб одночасно працювали десятки менеджерів, не заважаючи один одному.

Дана можливість дуже затребувана, зателефонуйте до нас і ми абсолютно безкоштовно проконсультуємо про її можливості та підберемо для Вас максимально зручний варіант впровадження, тому що віддалений доступ можна організувати різними засобами , у яких свої переваги та недоліки Ми можемо налаштувати віддалений доступ windows, так званий RDP або віддалений доступ через спеціалізовані програми. Якщо у вас виникли помилки під час використання віддаленого доступу, дзвоніть, ми всі виправимо та налаштуємо.

віддалений доступ

 На прохання керівників ми можемо настроїти контроль за робочим столом співробітників. У такому разі керівник може через мережу або через інтернет переглядати по черзі або одночасно все, що відбувається на моніторах співробітників.

You have no rights to post comments

 

ДЗВОНІТЬ

(067)656-30-44

м. Київ, ул. Б.Гмирі, 1Б/6 (ст. м. «Позняки»)

Виїзжаємо по всьому Києву та області. Віддалено працюємо у будь-який точці світу.

________________________

Бескоштовний аудит

Наши ціни

Як оплатити

_________________________

Ми в соціальній мережі

FacebookAmmyyRozetka

Компанія Роско Груп Сервіс пропонує професійних системних адміністраторів та програмістів, які якісно проведуть діагностику, ремонт та обслуговування комп'ютерів та оргтехніки, налаштують антивірусний захист, мережі, 1С. Наші спеціалісти в середньому протягом години виїжджають по Києву у всі райони, такі як Борщагівка, Вітряні Гори, Виноградар, Воскресенка, Голосіївський, Дарницький, ДВРЗ, Деміївка, Деснянський, Дніпровський, Дорогожичі, Залізничний, Жуляни, Караваєві дачі, Липки, Нивки, Новобіличі, Оболонь, Осокорки, Печерськ, Поділ, Позняки, Русанівка, Святошинський, Совки, Солом'янський, Сирець, Теремкі, Троєщина, Харківський, Чоколівка, Шевченківський, Шулявка. Ми працюємо по всій Київській області, середня швидкість прибуття на ремонт по таких містах як Білогородка, Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Вишеньки, Вишневе, Ворзель, Вишгород, Гнідин, Гора, Гостомель, Дударків, Димерка, Ірпінь, Калинівка, Конча- Заспа, Коцюбинське, Мартусівка, Нові Петрівці, Рогозів, Обухів, Петропавлівська Борщагівка, Проліски, Пухівка, Ревне, Софіївська Борщагівка, Старі Петрівці, Щасливе, Чабани, Чубинське дві години.

© 2008-2013. Розробка Роско Групп Сервіс.